Zajęcia grupowe dla dorosłych

 

Świetny wybór gdy lubisz rywalizację, śmiech, współpracę z innymi oraz poznawać ludzi.

Zajęcia grupowe dla dorosłych to świetny czas na odpoczynek dla głowy po ciężkim dniu pracy kiedy chcesz trochę uciec myślami od swoich obowiązków. Relaks dla głowy jest często ważniejszy niż dla mięśni.

Na naszych zajęciach zazwyczaj dominują tak zwane hormony szczęścia, które organizm wytwarza podczas wysiłku fizycznego. 

 

Jakie są zalety zajęć grupowych dla dorosłych ? 

  1. Motywacja do działania. Uczeń dzięki interakcji z innymi uczestnikami chętniej i łatwiej zaczyna robić nowe zadania i zdobywa nowe umiejętości. W grupie łatwiej utrzymać regularność treningów, ponieważ koledzy i koleżanki motywują do przyjścia na zajęcia. 
  2. Socjalizacja czyli zdobywanie przyjaźni. Zajęcia grupowe na basenie tworzą społeczność, w której się dobrzej czujemy i chętnie spędzamy razem wolny czas nawet poza pływalnią. Wiele osób, które u nas razem chodzi na zajęcia staje się później przyjaciółmi. 

 3. Przypadkowe kontakty zawodowe. Nie raz już się zdarzało, że poznane osoby pomagały sobie dzięki kontaktom w jakieś branży, co ułatwiało załatwienie spraw bądź przekierowanie na rozwiązanie problemów. 

 4. Oszczędność. Zajęcia grupowe są tańsze od indywidualnych, ponieważ u nas oprócz niższej ceny zajęć również nie trzeba płacić za wstęp na basen – wynajmujemy tory. 

 5. Wygoda. Na każde zajęcia grupowe tak jak wcześniej wspominaliśmy mamy wynajęty tor na wyłączność na nasze zajęcia. Daje to komfort w nauce, ponieważ nikt nam nie przeszkadza, a my mamy dużo swobody w działaniu. 

dla dzieci i
młodzieży

dla dzieci i
młodzieży

więcej

zajęcia indywidualne

zajęcia indywidualne

więcej

dla szkół i przedszkoli

dla szkół i przedszkoli

więcej

dla firm

dla firm

więcej

Zapisz się na zajęcia pływania

Wypełnij formularz zgłoszenia