Zobacz kto będzie Cię uczył

Nasi instruktorzy to wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem.

Łukasz Mucha

Instruktor pływania, związany z tym sportem od najmłodszych lat.
Pływanie jest jego pasją, dlatego prowadząc szkołę KS Fin łączy przyjemne z pożytecznym. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zbigniew Horosz

Instruktor pływania, trener II klasy pływania. Absolwent dziennych studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, posiadający niemal 10-letni staż zawodniczy w randze ogólnokrajowej. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie ma dziecka, które nie lubiłoby trenera Zbyszka.

Kamil

Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Uniwersytetu w Radomiu, na kierunku Fizjoterapii.
Ratownik wodny od 2015 r. reprezentujący Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Instruktor pływania posiadający 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Damian

Z pływaniem związany od 7 roku życia. W wieku 10 lat zaczął karierę zawodniczą. Pasjonat doskonale dogadujący się z dziećmi, który potrafi zarazić do pływania każdego młodego człowieka.

Aleksandra

Instruktor pływania z 10-letnim stażem klubowym. Była zawodniczka bydgoskiej Astorii oraz ‚Piętnastki’.
Tysiące przepłyniętych kilometrów pozwoliły jej na zdobycie specjalistycznej wiedzy, którym teraz chce się dzielić z każdym kursantem.
Na co dzień fanka lotnictwa. Uśmiech, dobra zabawa oraz ciężka praca to jej przepis na sukces.

Maksymilian

instruktor pływania studiujący fizjoterapię na AWF w Warszawie.
Przez ostatnie ponad 7 lat wyczynowo trenował pływanie m.in. w klubie UKP Polonia Warszawa. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski juniorów.
Od zawsze pływanie było jego pasją, którą chciałby się dzielić ze wszystkimi.

Kacper

Kacper swoją przygodę z pływaniem rozpoczął ponad 10 lat temu. Jest ratownikiem, instruktorem pływania i czynnym zawodnikiem sportowego ratownictwa wodnego.
Na swoim koncie posiada medale Mistrzostw Polski i Europy w sportowym ratownictwie wodnym, ale i cenne doświadczenia z życia ratownika.

Wiktoria

Instruktorka pływania, studentka AWF w Warszawie oraz ratowniczka WOPR. Swoją przygodę z pływaniem zaczęła w wieku 6 lat. Z biegiem czasu zdobywała coraz lepsze wyniki, co pozwoliło jej dostać się do jednego z najlepszych klubów w Polsce - UKP Polonia Warszawa. Posiada 12 lat doświadczenia. Zarówno praca z dziećmi, jak i dorosłymi daje jej sporą satysfakcję i chęć dalszego kształcenia się.